• Jednotlivé podcasty, som zatriedil podľa tém,
  • v danej téme som zobrazil prvé 3 najpočúvanejšie
  • a zoradil ich od najobľúbenejších z danej témy.

    Želám vám príjemné počúvanie :).

Moja tvorba / postprodukcia

Podcast Thinkapple.sk

Týždenný komentovaný prehľad portálu ThinkApple.sk o udalostiach a novinkách, ktoré sa udiali v Apple svete. Podcastom vás sprevádza moderátor: Dominik Kozmáli

Vaše počúvanie

Podcast Vaše počúvanie, vám prináša užitočné a zaujímavé články, priamo do vašich uší. A vy si ich tak môžete vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby ste nad nimi museli tráviť čas zdĺhavým čítaním. S Vašim počúvaním, čítate články vašimi ušami :). Vašim počúvaním vás bude sprevádzať: Dominik Kozmáli

CLICKBAIT Podcast

Prvý slovenský podcast o hrách! Zaujímavosti, príbehy a užitočné informácie. Podcastom vás budú sprevádzať: DACCDOK & gtamaster. Pokiaľ chcete vidieť celé streamy a videá z hier NAŽIVO, sledujte YouTube kanál DACCDOK

ZOBRAZIŤ VIAC

Veda a Technika

Tech_FM

TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM.

Zoom

Zoom je týždenný vedecký podcast denníka SME a Rádia_FM. Každú stredu prináša správy zo sveta vedy, vedeckých osobností a objavov, zo sveta astronómie, biológie a medicíny.

Mozgová Atletika

Geniálne rečičky z oblasti osobnostného rozvoja, vedy a myšlienky z dobrých kníh okorenené primitívnym humorom.

ZOBRAZIŤ VIAC

Psychológia a Filozofia

Vysielanie NLP Akadémie

Peter Sasín a Iveta Klimeková zdieľajú svoje unikátne poznatky z Neuro Lingvistického Programovania a skúsenosti z práce s lídrami biznisu, alebo top športovcami. Aktivujte váš plný potenciál aj s pomocou NLP. Znásobte svoju produktivitu a dosahujte veľké ciele s ľahkosťou a radosťou.

Vaše Jméno Je Vaše Značka

Pokud se chcete vyvarovat chyb co dělají jiní, zajímá vás jak být efektivnější a máte rádi příběhy – začněte okamžitě odebírat 🙂. Pro fotografy, ilustrátory, grafiky, designery, krejčí, výrobce hraček a další kreativní tvory. Je na čase zúročit všechny ty třídní důtky, napomenutí, poznámky a náběhy na dvojku z chování za vyrušování ve výuce.

Slušná firma

Hnutí za obecně prospěšnější podnikání. Propojujeme české a slovenské organizace stavící na principech slušnosti. Informace o demarketingu, nerůstové společnosti ale i udržatelné ekonomice.

ZOBRAZIŤ VIAC

Duša a Telo

Nevyhorení

Duševné zdravie, well-being, osobný rozvoj či zdravé pracovné prostredie. Ako sa o seba lepšie starať? Ako zvládať stres či prácu pod tlakom? Prečo nepodceňovať spánok? Či ako si budovať asertivitu a naučiť sa hovoriť nie? To sú oblasti, ktorým sa venuje podcastová séria magazínu Forbes a úspešného projektu Nevyhorení.

Ľudskosť

Reportérka Barbora Mareková sa s hosťami a hosťkami rozpráva o zraniteľnosti, empatii a mentálnom zdraví. Riešia spolu, ako na nás vplýva rodina, politická atmosféra, sociálne siete a titulky v novinách.

Zdravá Duša

Ako nás ovplyvňujú emócie, stres či psychické problémy, s ktorými sa čoraz častejšie stretáva množstvo ľudí? Rozhovory moderátorky Viky Lancošovej s hosťami z odboru psychiatrie, psychológie a osobnostného rozvoja budú obohatené o reálne príbehy ľudí, ktorí vyhľadali pomoc odborníkov, aby aj ich duša bola zdravá.

ZOBRAZIŤ VIAC

Zábava a Oddych

Piatoček

Piatoček je týždenný satirický podcast nielen o politike, ktorý sa aj na vážne informácie pozerá cez ružové okuliare a nič neberie úplne vážne. Vychádza, prekvapivo ;), každý piatok.

Nezhasínaj

Séria hororových príbehov inšpirovaných legendami, pri ktorých neplatia zákony prírody ani ľudská logika. Príbehmi hrôzy vás bude sprevádzať herec Marek Majeský. Podcast Nezhasínaj! nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov ani pre citlivé povahy. PS: Báť sa je povolené!

Kinocast

V podcastu webu Kinobox se Antonín Tesař a jeho hosté a hostky věnují tématům, která nenechávají chladnými nikoho, kdo má rád film a popkulturu. S nadšenci i odbornicemi rozebíráme na prvočinitele hollywoodské blockbustery i béčka, vymazlené filmové umčo i neumětelské perly, quality TV i camp.

Chceli by ste okrem zvuku vidieť aj obraz?

Pozrite si zaujímavé videá
na YouTube kanáli