Podcasty sú podľa tém v ktorých sú zoradené od najobľúbenejších.

Témy podcastov:
Moja tvorba
Veda a Technika
Psychológia a Filozofia
Duša a Telo
Zábava a Oddych

Ďalšie podcasty z danej témy, sa zobrazia cez tlačidlo ZOBRAZIŤ VIAC.

Želám vám príjemné počúvanie :).

Moja tvorba / postprodukcia

Podcast Thinkapple.sk

Týždenný komentovaný prehľad portálu ThinkApple.sk o udalostiach a novinkách, ktoré sa udiali v Apple svete. Podcastom vás sprevádza moderátor: Dominik Kozmáli

Vaše počúvanie

Podcast Vaše počúvanie, vám prináša užitočné a zaujímavé články, priamo do vašich uší. A vy si ich tak môžete vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby ste nad nimi museli tráviť čas zdĺhavým čítaním. S Vašim počúvaním, čítate články vašimi ušami :). Vašim počúvaním vás bude sprevádzať: Dominik Kozmáli

CLICKBAIT Podcast

Prvý slovenský podcast o hrách! Zaujímavosti, príbehy a užitočné informácie. Podcastom vás budú sprevádzať: DACCDOK & gtamaster. Pokiaľ chcete vidieť celé streamy a videá z hier NAŽIVO, sledujte YouTube kanál DACCDOK

ZOBRAZIŤ VIAC

Veda a Technika

Tech_FM

TECH_FM je program propagujúci vedu a nové technológie. Vzniká v spolupráci Tech.sme.sk a Rádia_FM.

Zoom

Zoom je týždenný vedecký podcast denníka SME a Rádia_FM. Každú stredu prináša správy zo sveta vedy, vedeckých osobností a objavov, zo sveta astronómie, biológie a medicíny.

Mozgová Atletika

Geniálne rečičky z oblasti osobnostného rozvoja, vedy a myšlienky z dobrých kníh okorenené primitívnym humorom.

ZOBRAZIŤ VIAC

Psychológia a Filozofia

Vysielanie NLP Akadémie

Peter Sasín a Iveta Klimeková zdieľajú svoje unikátne poznatky z Neuro Lingvistického Programovania a skúsenosti z práce s lídrami biznisu, alebo top športovcami. Aktivujte váš plný potenciál aj s pomocou NLP. Znásobte svoju produktivitu a dosahujte veľké ciele s ľahkosťou a radosťou.

Vaše Jméno Je Vaše Značka

Pokud se chcete vyvarovat chyb co dělají jiní, zajímá vás jak být efektivnější a máte rádi příběhy – začněte okamžitě odebírat 🙂. Pro fotografy, ilustrátory, grafiky, designery, krejčí, výrobce hraček a další kreativní tvory. Je na čase zúročit všechny ty třídní důtky, napomenutí, poznámky a náběhy na dvojku z chování za vyrušování ve výuce.

Slušná firma

Hnutí za obecně prospěšnější podnikání. Propojujeme české a slovenské organizace stavící na principech slušnosti. Informace o demarketingu, nerůstové společnosti ale i udržatelné ekonomice.

ZOBRAZIŤ VIAC

Duša a Telo

Nevyhorení

Duševné zdravie, well-being, osobný rozvoj či zdravé pracovné prostredie. Ako sa o seba lepšie starať? Ako zvládať stres či prácu pod tlakom? Prečo nepodceňovať spánok? Či ako si budovať asertivitu a naučiť sa hovoriť nie? To sú oblasti, ktorým sa venuje podcastová séria magazínu Forbes a úspešného projektu Nevyhorení.

Zdravá Duša

Ako nás ovplyvňujú emócie, stres či psychické problémy, s ktorými sa čoraz častejšie stretáva množstvo ľudí? Rozhovory moderátorky Viky Lancošovej s hosťami z odboru psychiatrie, psychológie a osobnostného rozvoja budú obohatené o reálne príbehy ľudí, ktorí vyhľadali pomoc odborníkov, aby aj ich duša bola zdravá.

ZOBRAZIŤ VIAC

Zábava a Oddych

Tour de svet

Cestovateľské tipy, triky, heky a vychytávky, ktoré môžeš vyskúšať aj ty. Dovolenkári, cestovatelia (ale hlavne full time zamestnané kancelárske krysy) Maťo, Dano, Tonic a Roman v spoločnom podcaste TOUR DE SVET.

Nezhasínaj

Séria hororových príbehov inšpirovaných legendami, pri ktorých neplatia zákony prírody ani ľudská logika. Príbehmi hrôzy vás bude sprevádzať herec Marek Majeský. Podcast Nezhasínaj! nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov ani pre citlivé povahy. PS: Báť sa je povolené!

Kinobox

Podcast Kinobox vám ponúka rozhovory s poprednými českými hercami a tvorcami. Preberať sa budú najhorúcejšie tuzemské filmy aj aktuálne filmové témy. Poznáte nové talenty aj známe hviezdy tak, ako ste ich doteraz nepoznali.

Chceli by ste okrem zvuku vidieť aj obraz?

Pozrite si zaujímavé videá
na YouTube kanáli